Hale sprzemysłowe

Technostal to firma specjalizująca się w wytwarzaniu produktów stalowych, działająca na rynku od 1997 roku. Od początku istnienia priorytetem jest dla nas wysoka jakość wyrobów oraz zadowolenie Klientów. Nie bez powodu w procesie produkcyjnym stosujemy najlepsze materiały, gwarantujące inwestorom i użytkownikom niezawodność i bezpieczeństwo.

Oferujemy usługę kompleksowej obsługi budowy, do której zaliczamy przygotowanie kompletnego projektu budowlanego, pozyskanie niezbędnych pozwoleń, produkcję i dostawę materiałów wraz z montażem. Zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, której zadaniem jest dbanie o najwyższą jakość wyrobów. Szeroki park maszynowy pozwala nam wytwarzać nie tylko proste hale, ale również skomplikowane konstrukcje dla przemysłu. Naszym celem jest dostarczenie Klientowi w możliwie najkrótszym czasie produktu na miarę jego oczekiwań, spełniającego najwyższe normy.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów proponowanych przez naszą firmę. W razie pytań nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji.

Specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju hal. Dzięki ponad piętnastoletniemu doświadczeniu oferujemy naszym Klientom kompleksową realizację i doradztwo na każdym etapie inwestycji. Zapewniamy wykonanie projektu, dostawę materiałów oraz montaż konstrukcji w miejscu docelowym. Ponadto udzielamy wsparcia przy wyborze technologii gwarantującej najwyższą klasę oraz relatywnie niskie koszty budowy. Służymy pomocą w trakcie pozyskiwania pozwoleń na budowę oraz kredytowania.

W naszej ofercie posiadamy:

  • hale produkcyjne,
  • hale magazynowe,
  • budynki inwentarskie,
  • obiekty handlowe,
  • sortownie odpadów,
  • wiaty,
  • budynki użyteczności publicznej,
  • hale systemowe.

Dzięki własnej wytwórni konstrukcji stalowych, o możliwościach produkcyjnych sięgających 200 ton miesięcznie, jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj konstrukcji w krótkim czasie. Nasze produkty zawsze spełniają restrykcyjne międzynarodowe standardy jakościowe.

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom naszych Klientów, nieustannie inwestujemy w zaplecze techniczne i kapitał ludzki, zachęcając naszych pracowników do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Wszystkie produkty wytwarzane przez Technostal objęte są gwarancją.

 

Polski