O firmie

Technostal to firma specjalizująca się w wytwarzaniu produktów stalowych, działająca na rynku od 1997 roku. Od początku istnienia priorytetem jest dla nas wysoka jakość wyrobów oraz zadowolenie Klientów. Nie bez powodu w procesie produkcyjnym stosujemy najlepsze materiały, gwarantujące inwestorom i użytkownikom niezawodność i bezpieczeństwo.

Oferujemy usługę kompleksowej obsługi Klienta, do której zaliczamy przygotowanie projektu, pozyskanie niezbędnych pozwoleń, produkcję i dostawę materiałów wraz z montażem. Zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, której zadaniem jest dbanie o najwyższą jakość wyrobów. Szeroki park maszynowy pozwala nam wytwarzać nie tylko proste hale, ale również skomplikowane konstrukcje dla przemysłu. Naszym celem jest dostarczenie Klientowi w możliwie najkrótszym czasie produktu na miarę jego oczekiwań, spełniającego najwyższe normy.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów proponowanych przez naszą firmę. W razie pytań nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji.

 

Polski